Sklep internetowy otwarty! Zapraszamy!

Firma Ceramed – płytki ceramiczne i wyposażenie łazienek

Firma na rynku polskim istnieje od 1983roku, zaś pod nazwą P.H.U. CERAMED od września 1994. Nasze blisko 35-letnie doświadczenie w handlu materiałami budowlanymi, a w szczególności płytkami ceramicznymi i wyposażeniem łazienek, pozwala zapewnić naszym klientom profesjonalną i kompleksową obsługę. Posiadamy dwa salony w Bielsku-Białej z ceramiką sanitarną, płytkami i armaturą łazienkową https://ceramed.pl/armatura-lazienkowa/. Renoma firmy oraz bogaty asortyment i przystępne ceny sprawiają, że z naszych usług korzystają też Klienci z Żywca, Cieszyna, Tychów i innych miejscowości w województwie śląskim.

Markowe płytki i armatura łazienkowa – szeroka oferta Ceramed

Od początku istnienia współpracujemy z renomowanymi m.in. włoskimi, hiszpańskimi i niemieckimi producentami ceramiki, których produkty słyną z najwyższych walorów technicznych, a kolorystyka i bogate wzornictwo plasują ich w czołówce światowej. W naszej coraz bogatszej ofercie wyposażenia łazienek posiadamy również najatrakcyjniejsze wyroby polskich producentów płytek ceramicznych, armatury, ceramiki i mebli łazienkowych.

Klientom z całego Śląska gwarantujemy współpracę z architektami, oferując usługę projektowania łazienek. Proponujemy pełne wsparcie techniczne i stylistyczne w zakresie aranżacji wnętrz i doboru najodpowiedniejszych rozwiązań z naszej oferty. Dysponując własnym licencjonowanym transportem ciężarowym krajowym i międzynarodowym, realizujemy zamówienia terminowo i w skróconym czasie.

logo
limone edytowany
Emil Ceramica
Provenza
Impronta
Ragno
Novabell
Tubądzin
Metropol
Keraben
Nowa Gala
Saloni
Peronda
Porcelanosa
Zirconio
Pamesa
Galassia
Frisone
Vitra
kerakoll
mapei
perfectlevel
grohe
simas
reitano
sanswiss
dekoroswiecimpl
novellini dekoroswiecimpl
geberit dekoroswiecimpl
dekoroswiecimpl
radaway
stella
logo
terma
terma
actima
dekoroswiecimpl
Galassia
cerrad
rako
lasselsberger
nordceram
korzilius
Nowa Gala
radaway
dekoroswiecimpl
Metropol
Keraben
Tubądzin
Novabell
Impronta
Ragno
Provenza
Emil Ceramica