Sklep internetowy otwarty! Zapraszamy!

Aranżacje i wyposażenie łazienek Bielsko

Aranżacja łazienki, salonu czy kuchni z użyciem płytek ceramicznych bywa problematycznym zagadnieniem. Czasem ciężko odnaleźć się wśród najróżniejszych stylów, trendów i możliwości, jakie niesie ze sobą współczesne budownictwo. W poniższej galerii mogą Państwo odnaleźć inspiracje w tworzeniu atrakcyjnej i oryginalnej aranżacji łazienki. Przedstawiamy przykładowe realizacje, w których użyte zostały płytki ceramiczne oraz inne elementy wyposażenia łazienek dostępne w naszych salonach. Jeśli zaś projektowanie łazienek wolą Państwo pozostawić profesjonalistom, zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych doświadczonych architektów.

Oferta płytek ceramicznych — Bielsko-Biała, Cieszyn, Kraków, Tychy, Żywiec

W naszych przykładowych aranżacjach mogą Państwo sprawdzić, jak konkretne płytki ceramiczne współgrają z poszczególnymi elementami wyposażenia i całym wystrojem wnętrza. W naszych salonach klienci mogą liczyć na naprawdę szeroki wybór produktów od renomowanych, polskich i zagranicznych marek znanych już na rynku od wielu lat. Oferujemy płytki ceramiczne m.in. producenta Porcelanosa, Saloni, Cerrad, Tubądzin, Peronda, czy Impronta. Płytki te wyróżniają się różnorodnym designem, rozmiarem oraz fakturą. Bogata paleta wzorów i kolorów pozwala dobrać płytki zarówno do mebli, jak i do większych i mniejszych elementów dekoracyjnych.

Płytki ceramiczne do łazienek, salonów i kuchni

W salonach zlokalizowanych w Bielsku-Białej znajdą Państwo płytki ceramiczne przeznaczone do wykończenia łazienki, salonu oraz kuchni. Proponowane produkty można również wykorzystać w ogrodach i tarasach. Oferujemy płytki imitujące kamień naturalny i drewno, płytki w stonowanych i żywych kolorach. Oprócz wyjątkowego wyglądu produkty te wyróżniają się funkcjonalnością — są odporne na zarysowania i ścieranie oraz łatwe w czyszczeniu. To doskonała opcja dla wszystkich, którzy cenią trwałość i wytrzymałość. Przy zastosowaniu odpowiedniego zabezpieczenia, płytki będę wyglądać estetycznie przez wiele lat.

Jeśli po obejrzeniu przykładowych aranżacji czują się Państwo zainspirowani i zainteresowani nasza ofertą, zachęcamy do odwiedzenia salonów w Bielsku-Białej. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz atrakcyjne ceny.

 

[gs_logo posts="-1"]