Blog

Najnowsze wpisy

łazienka w stylu retro
Blog

Gdzie będzie pasować bateria w stylu szczotkowanego aluminium?

Baterie łazienkowe pełnią praktyczne funkcje, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby stały się nietuzinkową ozdobą aranżacji. Aby móc je w tym celu wykorzystać, warto postawić na nieszablonowe rozwiązania. Jednym z nich jest wybór baterii w stylu szczotkowanego aluminium. Gdzie taki wybór się sprawdzi? W naszym artykule znajdziesz na to pytanie wyczerpującą odpowiedź.

Czytaj dalej ›


montaż kabiny prysznicowej
Blog

O czym należy pamiętać montując kabinę prysznicową?

Odpowiedni montaż kabiny prysznicowej to gwarancja zarówno estetyki, jak i funkcjonalności. Z tego powodu najlepszym rozwiązaniem byłoby zlecenie tego zadania profesjonalistom. Ci, którzy planują jednak samodzielny montaż, powinni pamiętać o pewnych zasadach. Jakich? O tym piszemy w dzisiejszym artykule.

Czytaj dalej ›

brodzik w łazience
Blog

Czym się kierować wybierając brodzik do łazienki?

Kabina prysznicowa z brodzikiem to jeden z podstawowych elementów wyposażenia łazienki. Jej właściwy wybór może znacząco wpłynąć na funkcjonalność i estetykę całego wnętrza. Zastanawiasz się, jak znaleźć dla siebie optymalne rozwiązanie? W tym artykule przyjrzymy się bliżej kilku istotnym kwestiom, na które warto zwrócić uwagę podczas zakupu.

Czytaj dalej ›

remont łazienki
Blog

Jak przygotować łazienkę do remontu?

Łazienka to pomieszczenie, którego wystrój i funkcjonalność mają ogromny wpływ na komfort codziennego życia. Dlatego decyzja o przeprowadzeniu remontu zwykle nie jest łatwa, zwłaszcza że wiąże się z nią wiele wyzwań organizacyjnych i technicznych. Aby efekt spełnił oczekiwania, warto wiedzieć, jak odpowiednio przygotować łazienkę do gruntownej metamorfozy. Poniższy artykuł przedstawia szczegółowy poradnik, który pomoże Ci...

Czytaj dalej ›

projekt łazienkowy
Blog

Jak zaprojektować małą łazienkę?

Ograniczony metraż łazienki sprawia, że jej aranżacja bywa prawdziwym wyzwaniem. W końcu niełatwo zmieścić wszystkie sanitariaty, a przy tym wygospodarować miejsce do przechowywania na niewielkiej przestrzeni. Zadanie jest niewątpliwie wymagające, ale można je zrealizować, przygotowując odpowiedni projekt łazienki. O tym, jakie rozwiązania powinien uwzględniać, przeczytasz w naszym dzisiejszym artykule.

Czytaj dalej ›

układanie płytek podłogowych
Blog

Jak kłaść płytki ceramiczne w łazience?

Układanie płytek ceramicznych składa się z kilku etapów. Nie trzeba być fachowcem, aby wykonać to zadanie, niemniej dla estetyki i wytrzymałości okładzin, warto zaznajomić się z zasadami tej sztuki. Jeżeli rozważasz samodzielne wykończenie łazienki, nasz poradnik będzie dla Ciebie dobrą bazą wiedzy. W kilku etapach krótko wyjaśniamy, jak prawidłowo układać płytki.

Czytaj dalej ›

nowoczesna łazienka
Blog

Jaka armatura łazienkowa będzie pasować do stylu nowoczesnego?

W nowoczesnych łazienkach dominuje prostota i równowaga. Każdy najmniejszy element współgra z całością, a w przestrzeni nie ma miejsca na przypadkowe dekoracje. Przy aranżacji tego pomieszczenia w stylu nowoczesnym przemyślany musi być więc zarówno dobór kolorów, jak i wszystkich sanitariatów. Zastanawiasz się, na jakie elementy wyposażenia postawić? Głowisz się nad doborem armatury łazienkowej? A może...

Czytaj dalej ›

montaż drzwi w kabinie prysznicowej
Blog

Jakie szkło dobrać do kabiny prysznicowej?

Kabina prysznicowa jest jednym z najbardziej wyeksponowanych elementów wyposażenia łazienki. Z tego powodu przy jej wyborze kierujemy się nie tylko funkcjonalnością, ale i estetyką. Wybieramy kabiny, które podobają się nam wizualnie, ale i takie, które pasują do charakteru aranżacji. Niezależnie od tego, czy mowa o kabinach z brodzikiem, czy typu walk-in ich podstawą są przeszklone ścianki. Wybór szkła,...

Czytaj dalej ›