Sklep internetowy otwarty! Zapraszamy!

Wyposażenie łazienek – aktualności

ZMIANA GODZIN PRACY

Aktualizacja 30.03.2020

ZMIANA GODZIN PRACY – Salony CERAMED

Salon CERAMED – ul. Piekarska 161  9:00 – 17:00  tel. 33 8298776

Salon CERAMED – ul. Grażyńskiego 10b  TYLKO PRACA ZDALNA 9:00 – 17:00  tel. 33 8113155

SOBOTA  TYMCZASOWO NIECZYNNE

W trosce o zdrowie naszych klientów i pracowników – zachęcamy do kontaktów drogą mailowa – telefoniczną oraz przez sklep online.

Na chwilę obecną Salon CERAMED ul. PIEKARSKA 161 jest OTWARTY  dla klientów z zachowaniem ochrony i bezpieczeństwa odwiedzających.

Wszystkie miejsca narażone na kontakt bezpośredni ( klamki, uchwyty, lady sprzedaży, terminale płatności oraz toalety) są dezynfekowane środkami do tego przeznaczonymi.

Jednocześnie informujemy,że kontakt z naszymi pracownikami powinien być w miarę możliwości ograniczony podczas odwiedzin w Salonie.

Zalecamy formy płatności bezgotówkowe

Bądźmy odpowiedzialni i dbajmy o zdrowie swoje i innych.

——- ➡️ SALON ul. PIEKARSKA 161 ——

Joanna Gawlas
Kierownik Sprzedaży
668 008 779
joanna.gawlas@ceramed.com.pl

Monika Staniewska
Obsługa Inwestycji
monika.staniewska@ceramed.com.pl

Piotr Kudyba
Doradca klienta
piotr.kudyba@ceramed.com.pl

Bartłomiej Czarnik
Product Manager
b.czarnik@ceramed.com.pl

Grzegorz Marszałek
Doradca klienta
grzegorz.marszalek@ceramed.com.pl

Barbara Gac
Architekt
architekt.gac@ceramed.com.pl

——- ➡️ SALON ul. GRAŻYŃSKIEGO 10 b ——

Wojciech Stec
Kierownik Salonu
600 230 432
wojciech.stec@ceramed.com.pl

Katarzyna Skowron
z-ca Kierownika
k.skowron@ceramed.com.pl

Andrzej Wiencek
Doradca klienta
a.wiencek@ceramed.com.pl

Anna Szczotka
Projektant – doradca klienta
anna.szczotka@ceramed.com.pl

Tomasz Szczepański
Doradca klienta – sklep internetowy

692-482-116
tomasz.szczepanski@ceramed.com.pl
sklep@ceramed.com.pl

 

Zobacz również

logo
limone edytowany
Emil Ceramica
Provenza
Impronta
Ragno
Novabell
Tubądzin
Metropol
Keraben
Nowa Gala
Saloni
Peronda
Porcelanosa
Zirconio
Pamesa
Galassia
Frisone
Vitra
kerakoll
mapei
perfectlevel
grohe
simas
reitano
sanswiss
dekoroswiecimpl
novellini dekoroswiecimpl
geberit dekoroswiecimpl
dekoroswiecimpl
radaway
stella
logo
terma
terma
actima
dekoroswiecimpl
Galassia
cerrad
rako
lasselsberger
nordceram
korzilius
Nowa Gala
radaway
dekoroswiecimpl
Metropol
Keraben
Tubądzin
Novabell
Impronta
Ragno
Provenza
Emil Ceramica