Sklep internetowy otwarty! Zapraszamy!

Aktualności z firmy Ceramed

GROHE BLUE – WODA FILTROWANA, CHŁODZONA I GAZOWANA

GROHE BLUE – WODA FILTROWANA, CHŁODZONA I GAZOWANA
GROHE BLUE – WODA FILTROWANA, CHŁODZONA I GAZOWANA

GROHE Blue®
Chilled & Sparkling

Armatura zamontowana i gotowa do użycia na Naszych Salonach.

Jeżeli jesteś w okolicy – przyjdź – zasmakuj orzeźwienia 🙂

Wyjątkowe orzeźwienie.

Mamy ten przywilej, że każdego dnia możemy cieszyć się wodą prosto z baterii kuchennej. Chętnie wykorzystujemy ją do parzenia kawy lub herbaty, ale kiedy przychodzi ochota na szklankę wody, sięgamy raczej po tę butelkowaną. Jest to niewygodny, jednorazowy i nieekologiczny wybór. Inewstycja w innowacyjny system GROHE Blue® to krok ku nowoczesności oznaczający stały, natychmiastowy dostęp do świeżej, smacznej i przefiltrowanej wody prosto z twojej eleganckiej baterii kuchennej.

GROHE Blue® Chilled & Sparkling łączy w sobie nowoczesny design z najwyższą funkcjonalnością. Prawa dźwignia jest używana do mieszania ciepłej i zimnej wody, natomiast lewe pokrętło, ze zintegrowanym kolorowym wyświetlaczem LED, reguluje temperaturę filtrowanej wody. Bateria z filtrem o wysokiej wydajności oraz systemem chłodzącym jest równie łatwa w użyciu, jak zwykły kran kuchenny.

Odświeżająco proste

Unikalne systemy GROHE Blue® dostarczają świeżą, przefiltrowaną wodę o wspaniałym smaku bezpośrednio z twojej baterii kuchennej. Filtr ma pojemność 600 litrów, wystarcza na 12 miesięcy i może być dostosowany do stopnia twardości wody. Znajdujący się na uchwycie baterii wyświetlacz LED wskazuje, kiedy należy wymienić filtr – lampka zaczyna migać, gdy pojemność filtra jest mniejsza niż 10%.

Dwa oddzielne wewnętrzne kanaliki – jeden dla przefiltrowanej wody, a drugi dla zwykłej, a także nowoczesny perlator gwarantują, że do przefiltrowanej woda nie przenika nic, co mogłoby zmienić jej smak lub zapach.

grohe blue

Kurki i wewnętrzne kanaliki

  1. Przefiltrowana woda GROHE Blue®
  2. Niefiltrowana zwykła woda
niefiltrowana woda

Działanie i karbonizacja

Możesz cieszyć się świeżą, schłodzoną wodą jedynie dzięki przekręceniu lewego kurka GROHE Blue®. Pierwsze ustawienie daje naturalną wodę bez gazu, drugie lekko gazowaną wodę, trzecie – mocno gazowaną.

Wbudowany zintegrowany karbonizator wzbogaca przefiltrowaną i schłodzoną wodę o wyjątkowo delikatne bąbelki, sprawiając, że otrzymujemy lekko lub mocno gazowaną wodę w zależności od indywidualnych upodobań.

Możliwe jest również ustawienie temperatury wody pomiędzy 4°C a 10 °C.

Poziomy nasycenia gazem w GROHE Blue®:

grohe-blue

1. Zdjęcie: Niebieski  – niegazowana woda
2. Zdjęcie: Turkusowy – lekko gazowana woda
3. Zdjęcie: Zielony – woda gazowana
grohe-blue

GROHE Blue® & BWT

Najważniejsze naturalne źródło w bezpiecznych rękach

Woda to najważniejsze źródło naturalne na Ziemi stanowiące podstawę naszego życia. GROHE oraz BWT, europejscy liderzy w swoich branżach, stworzyli wspólnie standardy jakości, które są odpowiedzialne za bezpieczeństwo, higienę i ekologię. Połączenie wiedzy i kompetencji dwóch firm zaowocowało nowym spojrzeniem na temat wody i jej użytkowania.

Filtry GROHE Blue® z technologią opracowaną przez firmę BWT oczyszczają wodę, a następnie schładzają do idealnej temperatury. BTW lider w dziedzinie filtrowania wody, stworzył produkt, który zaspokaja oczekiwania wszystkich smakoszy wody, także dzięki unikalnej, opatentowanej technologii Mg2+ wzbogacającej wodę o magnez.

filter

Mniejszy wpływ na środowisko

GROHE Blue® łączy w sobie wygodę i zdrowy tryb życia, będąc przy tym przyjaznym dla środowiska. W porównaniu z zanieczyszczeniami i zużyciem energii związanymi z napełnianiem i transportem wody butekowanej, filtrowanie wody z kranu ma nieznaczny wpływ na środowisko. GROHE Blue® pomaga oszczędzać zasoby i pieniądze, jako że potrzebne jest aż siedem litrów wody, aby dostarczyć do supermarketu 1 litr wody butelkowanej. Oszczędzana jest również energia potrzebna do przetransportowania ciężkich butelek wody do domu oraz czas i środki zużyte na ich recykling.
grohe-blue

Oszczędzaj środowisko

Uniwersytet w Goettingen wykonał szczegółową analizę dotyczącą wpływu produkcji wody pitnej na środowisko. Podczas produkcji wody butelkowej zużycie CO2 wynosi 108,5gr CO2/l, natomiast GROHE Blue®tylko 42gr CO2/l. Ty także możesz pomóc środowisku naturalnemu!
grohe-blue
grohe-blue-co2-emissions

Zobacz również

logo
limone edytowany
Emil Ceramica
Provenza
Impronta
Ragno
Novabell
Tubądzin
Metropol
Keraben
Nowa Gala
Saloni
Peronda
Porcelanosa
Zirconio
Pamesa
Galassia
Frisone
Vitra
kerakoll
mapei
perfectlevel
grohe
simas
reitano
sanswiss
dekoroswiecimpl
novellini dekoroswiecimpl
geberit dekoroswiecimpl
dekoroswiecimpl
radaway
stella
logo
terma
terma
actima
dekoroswiecimpl
Galassia
cerrad
rako
lasselsberger
nordceram
korzilius
interbau
Nowa Gala
radaway
dekoroswiecimpl
Metropol
Keraben
dunin
Tubądzin
Novabell
Impronta
Ragno
Provenza
ergon
Emil Ceramica